راهنمای ثبت نام

توجه: این سامانه با مرورگرInternet Explorer سازگار نیست جهت کاهش احتمال بروز خطا، خواهشمند است از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید

سامانه برگزاری الکترونیکی معاملات (پیمانه) با هدف تبادل اطلاعات در فرآیند برگزاری مناقصه بین مناقصه گزار و مناقصه گران طراحی گردیده است. شما با استفاده از امکانات نرم افزار مناقصات و قراردادها (پیمانه) می توانید علاوه بر اطلاع به روز از مناقصات در حال برگزاری ، از امکان خرید اسناد مناقصه به صورت الکترونیکی نیز بهره مند شوید . همچنین با ارائه اطلاعات مربوط خود در زمان ثبت نام و برگزاری مناقصه در فرایند ارزیابی کیفی به صورت الکترونیکی و تحت وب ضمن سهولت در ارائه داده ها و تشکیل بانک اطلاعات برای مناقصه گران ، امکان دقت نظر و تسریع در انجام ارزیابی خود را فراهم خواهید نمود.
لطفاً قبل از انجام مراحل ثبت نام دستورالعمل زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود به سامانه : در این بخش با ارائه نام کاربری و کلمه عبور ورود به سیستم که قبلا با طی مراحل ثبت نام دریافت نموده اید ، می توانید وارد سیستم شده و از امکانات آن استفاده نمائید .

ثبت نام: در این بخش اطلاعات اولیه شرکت کنندگان شامل مشخصات ثبتی ، رتبه بندی ، آدرس دفتر مرکزی ، مشخصات مدیر عامل ثبت می گرددو کد پیگیری ثبت نام دریافت می نمایند تا در صورت تایید مدیر سامانه ،کد کاربری و کلمه عبور جهت پست الکترونیک معرفی شده ،ارسال گردد.ضمنا با استفاده از کد پیگیری در بخش "پیگیری وضعیت ثبت نام" می توان آخرین وضعیت را مشاهده نمود.

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام : در این بخش امکان ویرایش اطلاعات مرحله ثبت نام برای شرکت کنندگان فراهم می باشد. این امکان تا قبل از دریافت کد کاربری و رمز عبور که توسط مدیر سامانه جهت پست الکترونیک هر شرکت کننده ارسال می گردد قابل استفاده بوده و پس از آن از طریق گزینه "ورود به سیستم" امکان پذیر می باشد.

پیگیری وضعیت ثبت نام : در این بخش شرکت کنندگان می توانند از آخرین وضعیت ثبت نام خود و یا پیام های ارسال شده از سوی مدیر سامانه در خصوص اطلاعات ثبت نام آگاه شوند.

لیست مناقصات جاری : در این بخش امکان مشاهده مناقصات در حال برگزاری و دریافت اسناد و آگهی مناقصه و نیز امکان اعلام آمادگی شرکت در مناقصه مورد نظر فراهم می باشد .

 

تولید و پشتیبانی سامانه برگزاری الکترونیکی مناقصات : نرم افزارسازان سپاهان